Autorzy treści

Strona szkoły w nowej odsłonie istnieje od lipca 2013 roku. Autorem struktury, grafiki oraz pierwszych treści jest administator strony, który stworzył ją od podstaw w systemie Drupal 7.0. Drupal  to CMS wydany na licencji GPL. Skrót CMS (Content Management System)  w luźnym tłumaczeniu to system zarządzania treścią.

Dodawaniem i aktualizowaniem treści na stronie zajmują się  nauczyciele. Zamieszczają najświeższe wiadomości i publikują zdjęcia.

Grafika jest autorstwa administratora, jednak w założeniu- to uczniowie będą wykonywali pewne jej elementy.

Logo szkoły wykonał obecny absolwent, Łukasz Staniak w 2002 roku. W 2004 roku szkoła otrzymała za nie główną nagrodę w konkursie ogólnopolskim- w kategorii logo szkoły.