I edycja zawodów policyjnych klas mundurowych

I edycja zawodów policyjnych klas mundurowych

W piątek 16.11.2018r. pięcioro uczniów z klas II d i III d brało udział w I edycji zawodów policyjnych klas mundurowych Lublina i powiatu Lubelskiego. Z trzech punktowanych kategorii: prezentacji muldimedialnej, testu wiedzy o policji i testu sprawności fizycznej wrocilismy z jednym pucharem za I miejsce za prezentację multimedialną, którą sędziowie ocenili najwyżej. Prezentacja była na temat : Rola Policji w dzisiejszej Polsce i od 1918 roku . Prezentację uczniowie zrobili sami. Ogólnie za trzy kategorie zajelismy 4 nieszczęśliwe miejsce. Kuba Bronisz w tescie sprawności fizycznej był trzeci a Kinga Knez najlepszą z kobiet. Uczniowie obiecali, ze za rok tu wrócimy po kolejne puchary. Zdjęcia teżzamiescze na swoim profilu na FB ale jutro z rana. Opiekę sprawował Inspektor Sławomir Góźdż.