Informacje dla maturzystów

UWAGA MATURZYŚCI!

W roku szkolnym 2017/2018 odbędą się trzy matury próbne. Pierwsze są planowane na 7, 8 i 9 listopada. Zgodnie z prośbą uczniów klas trzecich wyniki listopadowej matury próbnej (oprócz wyniku procentowego) zostaną podane w formie oceny kształtującej.

Następne matury próbne są planowane na grudzień 2017 r oraz na przełomie lutego i marca.

Zmiany w deklaracji przystąpienia do matury należy zgłaszać w sekretariacie lub do Pani Dyrektor. Zmiana musi być potwierdzona własnoręcznym podpisem na formularzu zgłoszeniowym. Ostateczny termin zgłaszania zmian w deklaracji maturalnej upływa 7 lutego 2018 r. Ze względów organizacyjnych prosimy, by ewentualne zmiany w deklaracjach dokone zostały w styczniu 2018 r, jeszcze przed feriami.