Na Żmigrodzie klasa 1e

Tags:

15 września 2016 roku - w czwartek - na Żmigrodzie, przed Domem Słów  było wyjątkowo kryminalnie!

To uczniowie klasy 1e zostali zaproszeni przez Radio Lublin, do czytania fragmentów książek Marcina Wrońskiego. Pierwsze doświadczenie z mikrofonem, dla wielu było bardzo kuszące, ale i stresujące. Klimat  ulicy, profesjonalizm dziennikarek i miła atmosfera w grupie, to podstawowe czynniki udanego debiutu medialnego.

Tego dnia o godzinie 18.00 w Radiu Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbył  się panel dyskusyjny z udziałem Leszka Koźmińskiego, Filipa Modrzejewskiego i Marcina Wrońskiego pod hasłem "Czy bohater powieści kryminalnych mógłby być bohaterem opowieści o polskiej współczesności."? Nasi uczniowie na to interesujące spotkanie, otrzymali zaproszenia.

T.Rybicka