Targi umiejętności

Od kilku lat uczniowie Ósemki uczestniczą w Targach Umiejętności organizowanych   w Szkole Policealnej Pracowników Służb Społecznych na ulicy Sulisławickiej.Ta ciekawa forma promocji  skierowana do uczniów szkół średnich i mieszkańców dzielnicy pozwala w aktywny sposób zapoznać się z różnorodną ofertą szkoły, bogatym wyposażeniem pracowni i niezwykle miłą atmosferą w niej panującą. W tym roku w targach umiejętności (24 października 2017) uczestniczyli uczniowie klasy Ic - biologicznej pod opieką wychowawczyni A. Kojtych. Wzięli  udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy, masażu leczniczego, kosmetycznym  i języka angielskiego oraz obejrzeli zajęcia z florystyki, ceramiki i samoobrony. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych Targach Umiejętności i innych ofertach edukacyjnych szkoły.