Witamy na stronie VIII LO w Lublinie

Terminy konsultacji z rodzicami

Wersja do wydrukuSend by email

Terminy konsultacji z rodzicami w roku szk. 2017/2018

I semestr

Zachęcamy również do indywidualnego umówienia się na rozmowę z nauczycielem, dyrektorem, pedagogiem poprzez wiadomość w e-dzienniku

 

Lp.

Nauczyciel

dzień

godz.

1

Adamczyk Małgorzata

wtorek 16.30- 16.50
2 Bator Agnieszka piątek 13.30- 13.55

3

Bielińska Irena

środa

12.05- 12.50

4

Byzdra Beata

poniedziałek

9.15- 10.00

5

Cydejko Joanna

wtorek

13.00- 13.45

6 Czarnecka- Włoch Marzena piątek 11.55- 12.10

7

Czubacki Ryszard

środa

9.45- 11.00

8

Ćwiklińska Beata

środa 13.00- 13.45
9 Góźdź Sławomir środa 9.30- 10.15

10

Grabowska Barbara

poniedziałek

11.55- 12.50

11

Grunwald Urszula piątek 12.50- 13.10
12

Jabłońska Joanna

piątek 10.15- 11.00
13 Jóźwik Ewa piątek 12.05- 12.50
14

Kap Kamil

czwatek 12.05- 12.50
15

Kawa Urszula

wtorek 11.10- 11.55

16

Kojtych Alina

poniedziałek

15.40- 16.30

17 Masiąg Renata wtorek 11.10- 12.00
18

Massalska Iwona

środa 11.10- 11.55
19 Marcinkowska Małgorzata piątek 12.00- 13.00
20

Mazurek Katarzyna

poniedziałek 14.40- 15.25
21

Mądra Lucyna

czwartek 12.00- 16.30
22 Miaskowska Urszula poniedziałek 8.20- 9.10

23

Michalska- Krukowska Maria

środa

12.00- 12.45

24 Milcz Adam środa 10.10- 11.00

25

Nawrocka Joanna

czwartek

12.00- 12.45

26

Olszewska Elżbieta czwartek 14.40- 15.00

27

Patynowska Leokadia

poniedziałek

15.35- 16.15

28 Rybicka Teresa wtorek 12.05- 12.50

29

Sipta Grażyna

piątek

15.00- 15.45

30

Smyk Krzysztof środa 11.55- 12.40
31 Solan- Kot Małgorzata środa 11.00- 12.00
32 Stępniak Krzysztof czwartek 10.15- 11.00

33

Stępniak Małgorzata

środa

13.00- 14.40

34

Sujka Monika

wtorek

12.05- 12.50

35

Szczeklik Halina

wtorek

14.50- 15.25

36

Tyburek Romana

czwartek

13.00- 13.45

37

Wieczorek Przemysław

wtorek

13.55- 15.35

38

Wilczyńska Dorota

poniedziałek

13.55- 15.35

39

Witecki Krzysztof

piątek 13.00- 13.45

40

Wyrostkiewicz Dorota

poniedziałek

13.55- 14.40

41

Wysocka Barbara środa 13.00- 13.30

42

Żuk Halina

wtorek

14.40- 15.10

43 Białek Maciej środa 12.05- 12.50