Umowa o współpracy z MSZ

Dnia 11 lutego 2011 r. została podpisana umowa o współpracy z Medycznym Studium Zawodowym <br>im. prof. Stanisława Liebharta przy ulicy Jaczewskiego 5.

Przedmiotem umowy jest objęcie patronatatem klasy biologicznej z elementami ratownictwa medycznego przez Medyczne Studium Zawodowe. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w wykładach otwartych, warsztatach lub innych zajęciach na terenie Studium. Młodzież naszej szkoły będzie mogła uczestniczyć w pracy Koła Naukowego Studentów MSZ, korzystać z zasobów dydaktycznych Studium w trakcie wycieczek przedmiotowych, a także organizować wspólne przedsięwzięcia dotyczące ratownictwa medycznego ze studentami.

Najnowszych wiadomości dotyczących umowy szukaj w Aktualnościach Galerii szkolnej.