Witamy na stronie VIII LO w Lublinie

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Wersja do wydrukuSend by email

Zajęcia dodatkowe dla uczniów VIII LO

II semestr roku szkolnego 2017/18

 

l.p.

Nauczyciel

kl.

zajęcia

termin

1

Adamczyk Małgorzata chętni Teatr Dekonstrukcja

wtorek

16.25- 18.00

2

Bator Agnieszka

chętni "Pogotowie matematyczne"

wg potrzeb uczniów

piątek, czwartek

3 Bielińska Irena chętni zajęcia sportowe

czwartek

14.50- 15.35

4

Byzdra Beata

3b

1a,b,e, 2e, 3b

konsultacje dla maturzystów z matematyki

"Pogotowie matematyczne"

wtorek

13.50- 14.35

wg potrzeb uczniów

5 Cydejko Joanna

3f

konsultacje dla maturzystów

wtorek

11.10- 11.55

 

6 Czarnecka- Włoch Marzena 2c warsztaty kosmetologiczne uzgodnione terminy

7

Czubacki Ryszard chętni konsultacje informatyczne

środa

9.15- 10.00

8 Ćwiklińska Beata chętni zajęcia sportowe

czwartek

14.50- 15.35

9

Góźdź Sławomir 1d, 2d, 3d wycieczki przedmiotowe z bezpieczeństwa wewnętrznego uzgodnione terminy
10 Grabowska Barbara kl. I zajęcia wyrównawcze z j. hiszpańskiego/ francuskiego

środa

9.15- 10.00

11 Grunwald Urszula 2c warsztaty z kosmetologii uzgodnione terminy

12

Jabłońska Joanna kl. I zajęcia rozwijająe zainteresowania filmowe

czwartek

13.55- 15.35

13

Jóźwik Ewa

1a, 1b, 1e

zajęcia wyrównawcze

z biologii

piątek

13.55- 14.40

14 Kap Kamil

3a

2a, 2d

chętni

konsultacje dla maturzystów z geografii

konsultacje z geografii

zajęcia rozwijające zainteresowania z geografii

 

czwartek

14.50- 15.35

środa 14.50- 15.35

środa

13.55-14.40

15 Kawa Urszula 3b konsultacje dla maturzystów z historii

czwartek

10.15- 11.00

16

Kojtych Alina

3e

konsultacje dla maturzystów z biologii

środa

14.40- 15.25

17 Masiąg Renata 3e konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

piątek

8.20- 9.15

18 Massalska Iwona 3a, 3e konsultacje dla maturzystów z j.rosyjskiego

środa

14.50- 15.35

19

Marcinkowska Małgorzata

chętni

warsztaty umiejętności interpersonalnych

 

środa

13.15- 14.00

20

Mazurek Katarzyna chętni Szkolny Klub Wolontariatu uzgodnione terminy
21 Miaskowska Urszula 3a, 3e konsultacje maturalne  j.angielskiego

środa

13.00- 13.45

22 Michalska- Krukowska Maria 1b zajęcia roziwjające zainteresowania artystyczne

czwartek

14.00- 14.45

23

Milcz Adam

chętni

3e

"Pogotowie matematyczne"

zajęcia wyrównawcze z matematyki

wg potrzeb uczniów

środa

7.30- 8.15

24 Mądra Lucyna kl. I konsultacje z chemii 

wtorek

8.15- 9.00

25

Nawrocka Joanna

2a

zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego

czwartek

7.30- 8.15

26 Olszewska Elżbieta 2a, 3a, 2c wycieczki przedmiotowe uzgodnione terminy

27

Patynowska Leokadia

1b

 

konsultacje z edb i przedsiębiorczości

czwartek

14.50- 15.35

28

Rybicka Teresa

3a

konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

czwartek

10.00- 10.45

29

Sipta Grażyna

3a, 3d

2c

chętni

konsultacje dla maturzystów z matematyki

zajęcia wyrównawcze

"Pogotowie matematyczne"

piątek 8.20- 9.05

wtorek 7.30- 8.15

wg potrzeb uczniów

30

Smyk Krzysztof

1a, 2a, 1d, 2d wycieczki przedmiotowe uzgodnione terminy
31 Krzyżanowska Ewa

3a

konsultacje dla maturzystów

czwartek

10.15- 11.00

32

Stępniak Krzysztof

1a, 2a, 3a wycieczki przedmiotowe uzgodnione terminy

33

Stępniak Małgorzata

3e

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

poniedziałek

13.50- 14.40

34

Sujka Monika

2e

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

piątek

7.30- 9.05

(co 2 tyg.)

35

Szczeklik Halina

3b, 3d

konsultacje dla maturzystów
z j.polskiego

poniedziałek

14.45- 15.30

36

Tyburek Romana

3d, 3e

zajęcia wyrównawcze

z historii

czwartek

14.45- 15.30

37

Wieczorek Przemysław

 

 

 

38

Wilczyńska Dorota

2a, 2c

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

zajęcia rozwijające zainteresowania z języka polskiego

 

czwartek 8.20- 9.15

 

piątek 8.20- 9.15

 

39 Witecki Krzysztof chętni zajęcia sportowe

piątek

13.00- 13.45

40

Wyrostkiewicz Dorota

chętni

Szkolny Klub Wolontariatu

uzgodnione terminy

41

Wysocka Barbara

kl. I

zajęcia wyrównawcze z fizyki

piątek 

14.00- 14.45

42

Żuk Halina

3d

konsultacje dla maturzystów z geografii

wtorek

14.40- 15.35