Witamy na stronie VIII LO w Lublinie

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Wersja do wydrukuSend by email

Zajęcia dodatkowe dla uczniów VIII LO

I semestr roku szkolnego 2018/19

 

l.p.

Nauczyciel

kl.

zajęcia

termin

1

Adamczyk Małgorzata chętni Teatr Dekonstrukcja odrębny harmonogram
2

Bator Agnieszka

chętni

3e

2a, 2b

"Pogotowie matematyczne"

zajęcia wyrównawcze

zajęcia wyrównawcze

wg potrzeb uczniów

czwartek 8.20- 9.15

piątek 7.30- 8.15

3

Byzdra Beata

chętni

"Pogotowie matematyczne"

wg potrzeb uczniów

4 Cydejko Joanna

3b

konsultacje dla maturzystów

czwartek

12.05- 12.50

 

5

Góźdź Sławomir 1d, 2d, 3d wycieczki przedmiotowe z bezpieczeństwa wewnętrznego uzgodnione terminy
6 Grabowska Barbara chętni zajęcia rozwijające zainteresowania z j. hiszpańskiego/ francuskiego

piątek

13.00- 13.45

7

Jabłońska Joanna 3d zajęcia wyrównawcze dla maturzystów z j.polskiego

środa

9.15- 10.00

8 Kap Kamil

3a, 3d

2a, 2d

konsultacje dla maturzystów z geografii

zajęcia wyrównawcze z geografii

 

poniedziałek

8.20- 9.05

poniedziałek

14.50- 15.35

 

9 Kawa Urszula 3b konsultacje dla maturzystów z historii

piątek

11.10- 11.55

10

Kojtych Alina

3c

3e

konsultacje z biologii dla maturzystów

wtorek

13.45- 14.30

piątek

7.30- 8.20

11 Kuźmiuk- Ciekanowska Agnieszka

3a

1b

konsultacje z historii dla maturzystów

koło historyczne

wtorek

8.20- 9.05

czwartek

8.20- 9.15

12 Masiąg Renata 3e konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

czwartek

12.50- 13.35

13 Massalska Iwona

3c, 3e

 

chętni

konsultacje z j.rosyjskiego dla maturzystów

koło j.rosyjskiego

środa

13.00- 13.45

piątek

13.00- 13.45

14 Miaskowska Urszula 2a zajęcia wyrównawcze z  j.angielskiego

wtorek

12.05- 12.50

15 Michalska- Krukowska Maria kl. I zajęcia plastyczne

czwartek

13.55- 14.40

16

Milcz Adam

chętni

3d

"Pogotowie matematyczne"

zajęcia wyrównawcze z matematyki

wg potrzeb uczniów

czwartek

8.20- 9.15

17 Mądra Lucyna kl. I konsultacje z chemii 

czwartek

12.00- 16.00

18 Solan- Kot Małgorzata

1 b, 1c

chętni

zajęcia wyrównwawcze z j. niemieckiego

przygotowanie do konkursów

czwartek

12.05- 12.50

czwartek

13.00- 13.45

19

Patynowska Leokadia

2b

 

koło filologiczne z j. łacińskiego

piątek

12.05- 12.50

20

Sipta Grażyna

3c

3a

chętni

konsultacje dla maturzystów z matematyki

zajęcia wyrównawcze

"Pogotowie matematyczne"

czwartek

12.05- 12.50

piątek 13.00- 13.45

wg potrzeb uczniów

21

Stępniak Małgorzata

3a

2e

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

piątek

11.10- 11.55

wtorek

7.30- 8.20

22

Sujka Monika

3e

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

czwartek

13.45- 14.30

23

Szczeklik Halina

2d

konsultacje
z j.polskiego

poniedziałek

10.15- 11.00

piątek

8.20- 9.05

24

Wilczyńska Dorota

3a

3c

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

dla maturzystów

 

piątek 12.05- 12.50

czwartek

13.00- 13.45

 

25 Witecki Krzysztof

chętni

3d

zajęcia sportowe

czwartek

14.40- 15.35

26

Wyrostkiewicz Dorota

chętni

Szkolny Klub Wolontariatu

zgodnie z odrębnym harmonogramem

27

Wysocka Barbara

1b, 1c, 1e

konsultacje z fizyki

piątek 

14.00- 14.45

28 Poręba Dorota chętni zajęcia artystyczne

raz w miesiącu

czwartek 17.00- 19.00

 

Dodatkowe zajęcia sportowe:

 

poniedziałek    p. Irena Bielińska 14.50- 15.35  (kl. 2a, 2d, 2e)

                        p. Beata Ćwiklińska- Grzesiuk 15.40- 16.25 (kl. 3a, 2c, 2d, 1e)

wtorek             p. Marek Wysokiński 14.50- 15.35 (kl.1b, 1c, 3b, 3e)

czwartek          p. Krzysztof Witecki 14.50- 15.35 (kl. 3d, chętni)