Witamy na stronie VIII LO w Lublinie

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Wersja do wydrukuSend by email

Zajęcia dodatkowe dla uczniów VIII LO

II semestr roku szkolnego 2016/17

 

l.p.

Nauczyciel

kl.

zajęcia

termin

1

Bielińska Irena

chętni

ćwiczenia korekcyjno- wzmacniające

poniedziałek

13.00- 13.45

2

Byzdra Beata

3a, 3e, 3f

konsultacje dla maturzystów z matematyki

piątek

14.45- 15.30

3 Cichosz Anna trzecie

konsultacje dla maturzystów z j. rosyjskiego

czwartek 09.30- 11.00

4

Cydejko Joanna

3f

2b

konsultacje dla maturzystów

zajęcia wyrównawcze
z j.angielskiego

czwartek 10.15- 11.00

środa

9.15- 10.00

5

Czubacki Ryszard

chętni

montaż wideo, grafika komputerowa

piątek- co 2 tygodnie

10.15- 11.00

6

Ćwiklińska Beata

chętni

zajęcia taneczne, aerobik, joga, pilates

Środa

14.50- 15.35

7

Góźdź Sławomir

1d, 2d

wycieczki przedmiotowe z bezpieczeństwa wewnętrznego

uzgodniane terminy

8

Grabowska Barbara

pierwsze

zajęcia wyrównawcze z j. francuskiego

wtorek

7.00- 7.30

9

Jóźwik Ewa

3f

konsulatacje dla maturzystów z biologii

wtorek

7.30- 8.15

10

Kamińska Agnieszka

chętni

wycieczki przedmiotowe

uzgadniane terminy

11 Kap Kamil 2a

zajęcia wyrówawcze z geografii

piątek

8.20- 9.05

12 Kawa Urszula 1c, 1e zajęcia wyrówawcze z historii

środa

12.05- 12.50

13

Kojtych Alina

3c, 3e

konsultacje dla maturzystów z biologii

Poniedziałek

13.00- 13.45

14

Krukowska Maria

chętni

koło plastyczne

środa

14.00- 16.00

15

Kuźmiuk Agnieszka

3b

1e

konsultacje z wos

z historii / co 2 tydzień/

wtorek

8.20- 9.05

16

Marcinkowska Małgorzata

chętni

twórcze działania z grupą

piątek

13.20- 14.15

17

Masiąg Renata

3a

konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

czwartek

10.15- 11.00

18

Mazurek Katarzyna

chętni

schola

poniedziałek

13.55- 14.45

19

Mądra Lucyna

3c

konsultacje dla maturzystów

z chemii

wtorek

14.50- 15.35

20 Miaskowska Urszula 3c, 3e koło języka angielskiego

wtorek

13.55- 14.40

21

Nader Bożenna

1e

przygotowanie do konkursu
z j. niemieckiego

czwartek

7.00- 7.30

22

Nawrocka Joanna

1a

zajęcia wyrównawcze

z j.angielskiego

czwartek

13.55- 14. 40

23

Patynowska Leokadia

3e

 

kółko języka łacińskiego

wtorek

8.20- 9.05

24

Piotrowska Anna

3a

konsultacje dla maturzystów

z j. angielskiego

poniedziałek

8.20- 9.05

25

Rybicka Teresa

3e

konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

wtorek

7.30- 8.15

26

Sipta Grażyna

3b

3c

zajęcia wyrównawcze

z matematyki

wtorek 

8.20- 9.05

27

Stępniak Małgorzata

1c

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

czwartek

8.20- 9.05

28

Sujka Monika

1e

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

wtorek

8.20- 9.05

29

Szczeklik Halina

3b

zajęcia wyrównawcze
z j.polskiego

poniedziałek

7.30- 8.15

30

Tyburek Romana

2d

zajęcia wyrównawcze

z historii

środa

11.00- 11.45

31

Wieczorek Przemysław

3a

ćwiczenie fizyczne koordynujące

poniedziałek

14.50-  15.35

32

Wilczyńska Dorota

1a

1a, 1c

1c

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego/ koło języka polskiego

czwartek 14.50- 15.35

środa 13.55- 14.40

czwartek 13.50- 14.35

33 Witecki Krzysztof chętni tenis stołowy

wtorek

13.00- 13.45

34

Wyrostkiewicz Dorota

chętni

Szkolny Klub Wolontariatu

 

 

35 Wysokiński Marek chętni koło szachowe

czwartek

15.40- 16.30

36

Wysocka Barbara

pierwsze

koło fizyczne

wtorek 

14.50- 15.35

37

Żuk Halina

3a

konsultacje dla maturzystów z geografii

wtorek

14.50- 15.35