Witamy na stronie VIII LO w Lublinie

Zajęcia dodatkowe dla uczniów

Wersja do wydrukuSend by email

Zajęcia dodatkowe dla uczniów VIII LO

I semestr roku szkolnego 2017/18

 

l.p.

Nauczyciel

kl.

zajęcia

termin

1

Adamczyk Małgorzata chętni Teatr Dekonstrukcja

wtorek

17.00- 18.00

2

Bator Agnieszka

chętni "Pogotowie matematyczne"

wg potrzeb uczniów

piątek, czwartek

3 Bielińska Irena chętni zajęcia sportowe

czwartek

14.50- 15.35

4

Byzdra Beata

3a, 3e, 3f

konsultacje dla maturzystów z matematyki

"Pogotowie matematyczne"

piątek

14.45- 15.30

wg potrzeb uczniów

5 Cydejko Joanna

3f

2b

konsultacje dla maturzystów

zajęcia wyrównawcze
z j.angielskiego

czwartek 10.15- 11.00

środa

9.15- 10.00

6 Czarnecka- Włoch Marzena 2c warsztaty kosmetologiczne uzgodnione terminy

7

Czubacki Ryszard chętni konsultacje informatyczne

środa

9.15- 10.00

8 Ćwiklińska Beata chętni zajęcia sportowe

czwartek

14.50- 15.35

9

Góźdź Sławomir 1d, 2d, 3d wycieczki przedmiotowe z bezpieczeństwa wewnętrznego uzgodnione terminy
10 Grabowska Barbara 2c, 2d zajęcia wyrównawcze z j. hiszpańskiego/ francuskiego

środa

10.15- 11.00

11 Grunwald Urszula 2c warsztaty z kosmetologii uzgodnione terminy

12

Jabłońska Joanna pierwsze koło czytelniczo- filmowe

poniedziałek

14.50- 15.35

13

Jóźwik Ewa

1a, 1b, 1e

zajęcia wyrównawcze

z biologii

piątek

13.55- 14.40

14 Kap Kamil

3a

2a, 2d

konsultacje dla maturzystów z geografii

zajęcia wyrównawcze z geografii

 

piątek 9.15- 10.00

środa 14.40- 15.25

15 Kawa Urszula 3b konsultacje dla maturzystów z historii

czwartek

10.15- 11.00

16

Kojtych Alina

3e

konsultacje dla maturzystów z biologii

poniedziałek

14.40- 15.25

17 Masiąg Renata 3e konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

wtorek

13.55- 14.40

18 Massalska Iwona 3a, 3e konsultacje dla maturzystów z j.rosyjskiego

środa

13.00- 13.45

19

Marcinkowska Małgorzata

chętni

warsztaty umiejętności interpersonalnych

 

środa

13.15- 14.00

20

Mazurek Katarzyna chętni Szkolny Klub Wolontariatu uzgodnione terminy
21 Miaskowska Urszula 3a konsultacje maturalne  j.angielskiego

środa

13.00- 13.45

22 Michalska- Krukowska Maria chętni zajęcia artystyczne

czwartek

13.45- 15.15

co 2 tygodnie

23

Milcz Adam

chętni

"Pogotowie matematyczne"

wg potrzeb uczniów

24

Nawrocka Joanna

 

 

 

25 Olszewska Elżbieta 2a, 3a, 2c wycieczki przedmiotowe uzgodnione terminy

26

Patynowska Leokadia

1b

 

kółko języka łacińskiego

czwartek

14.45- 15.40

27

Rybicka Teresa

3a

konsultacje dla maturzystów z j. polskiego

środa

13.00- 13.45

28

Sipta Grażyna

3a

3d

konsultacje dla maturzystów z matematyki

"Pogotowie matematyczne"

wtorek 7.30- 8.15

piątek 8.20- 9.15

wg potrzeb uczniów

29

Smyk Krzysztof

1a, 2a, 1d, 2d wycieczki przedmiotowe uzgodnione terminy
30 Solan- Kot Małgorzata

3a

konsultacje dla maturzystów

czwartek

10.15- 11.00

31

Stępniak Krzysztof

1a, 2a, 3a wycieczki przedmiotowe uzgodnione terminy

32

Stępniak Małgorzata

3e

konsultacje dla maturzystów
z j. angielskiego (rozszerzenie)

poniedziałek

8.20- 9.05

33

Sujka Monika

2e

zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

piątek

8.20- 9.05

34

Szczeklik Halina

3b, 3d

konsultacje dla maturzystów
z j.polskiego

środa

13.55- 14.30

35

Tyburek Romana

3d, 3e

zajęcia wyrównawcze

z historii

czwartek

14.45- 15.30

36

Wieczorek Przemysław

 

 

 

37

Wilczyńska Dorota

2a, 2c

zajęcia wyrównawcze z j. polskiego/ koło języka polskiego

środa 7.30- 8.15

środa 10.15- 11.00

czwartek 8.20- 9.15

 

38 Witecki Krzysztof chętni zajęcia sportowe

piątek

13.00- 13.45

39

Wyrostkiewicz Dorota

chętni

Szkolny Klub Wolontariatu

 

uzgodnione terminy

40

Wysocka Barbara

pierwsze

zajęcia wyrównawcze z fizyki

piątek 

14.40- 15.35

41

Żuk Halina

3d

konsultacje dla maturzystów z geografii

wtorek

14.40- 15.35